Элективные курсы ИЯФиТ

Course Schedule, room B-201 Building B

Monday

12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-103 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-402 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-103 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-402 Petrov V.I.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-103 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-204 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-204 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry S18-202 Lipanova N.V.

Tuesday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-202 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-202 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-202 Ananieva E.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-105 Kuchuk Z.S., Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-105 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-105 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 4 B18-105 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 5 B18-105 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-102 Fedyanin A.B., Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-102 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-102 Glagoleva M.A.

Wednesday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-101 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-402 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-101 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-402 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-101 Soroka I.V.
Lab
Chemistry S18-401 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-104 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-403 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-104 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-403 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-104 Nagovitsyna O.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-103 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-103 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 3 S18-103 Mesyats E.A., Petrov V.I.

Thursday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-203 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-203 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-203 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-201 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-201 Ananieva E.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-601 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-601 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-602 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-502 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-502 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-602 Soroka I.V.

Friday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-102 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-101 Petrov V.I.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-102 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-101 Mesyats E.A.
10:15 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-514 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-514 Soroka I.V.
12:45 — 14:20
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-501 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-501 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-501 Ananieva E.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-211 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-211 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry S18-201 Ananieva E.A.
14:30 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-504 Fedyanin A.B.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-504 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-504 Mesyats E.A.

Saturday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-163 Petrov V.I.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-163 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 3 S18-163 Nagovitsyna O.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-301 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-301 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-301 Valkov A.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-302 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-302 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-302 Valkov A.V.