Course Schedule, group B18-102

Monday

08:30 — 10:05
Lec
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Mescherin B.N.
10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Mescherin B.N.
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
16:15 — 17:50
Sem
Numerical Analysis Mustyatsa S.V.

Tuesday

08:30 — 10:05
Lec
Elect
Psychology and Pedagogy Kirichenko A.V. (2019-02-05 — 2019-04-23)
Lec
Elect
Philosophy of Religions Shmaliy V.V. (2019-02-05 — 2019-04-23)
10:15 — 11:50
403
Lec
Linear Algebra. Volkov N.P.
12:45 — 16:05
Lab
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Olchak A.S., Zaharov O.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 Fedyanin A.B., Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 Glagoleva M.A.

Wednesday

10:15 — 11:50
Sem
Physical Education (Elective Discipline) (2019-02-06 — 2019-04-24)
Sem
Physical Education (2019-05-01 — 2019-05-15)
12:45 — 14:20
323
Sem
English Language Subgroup 1 Samuylik T.Y.
325
Sem
English Language Subgroup 2 Zhuravleva N.A.
14:30 — 16:05
Lec
Chemistry Kuchuk Z.S.
16:15 — 17:50
Sem
PracticumProject Subgroup 1 Samotaev N.N. (2019-02-06 — 2019-03-20)
Sem
PracticumProject Subgroup 2 Gustun O.N. (2019-02-06 — 2019-03-20)
Sem
PracticumProject Subgroup 3 Sysoev A.A. (2019-02-06 — 2019-03-20)

Thursday

08:30 — 10:05
403
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
10:15 — 11:50
Sem
Innovative Approaches to Economics and Management Esmagulova N.D., Popova G.I. (2019-02-07 — 2019-04-25)
12:45 — 14:20
Sem
Numerical Analysis Mustyatsa S.V.
14:30 — 16:05
Sem
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Mescherin B.N.
16:15 — 17:50
Sem
Linear Algebra. Volkov N.P.

Friday

08:30 — 09:15
Lab
Descriptive Geometry Subgroup 1 Kostochka A.V.
Lab
Descriptive Geometry Subgroup 2 Korobov V.M.
09:20 — 11:50
Sem
Descriptive Geometry Subgroup 1 Kostochka A.V.
Sem
Descriptive Geometry Subgroup 2 Korobov V.M.
12:45 — 14:20
403
Lec
Innovative Approaches to Economics and Management Esmagulova N.D., Pimenova V.O. (2019-02-08 — 2019-04-26)

Saturday

08:30 — 10:05
Sem
English Language Subgroup 1 Kurnaev A.A.
Sem
English Language Subgroup 2 Selezneva T.V.
10:15 — 11:50
Lab
Informatics Kiselyov B.G.