Course Schedule, group B18-103

Monday

08:30 — 10:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline) (2019-02-04 — 2019-04-22)
Sem
Physical Education (2019-04-29 — 2019-05-13)
10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 Lipanova N.V.

Tuesday

08:30 — 10:05
Lec
Elect
Psychology and Pedagogy Kirichenko A.V. (2019-02-05 — 2019-04-23)
Lec
Elect
Philosophy of Religions Shmaliy V.V. (2019-02-05 — 2019-04-23)
10:15 — 11:50
403
Lec
Linear Algebra. Volkov N.P.
12:45 — 14:20
Sem
English Language Andrianova S.V.
14:30 — 16:05
Sem
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Ignatov V.N.

Wednesday

08:30 — 10:05
402
Lec
Innovative Approaches to Economics and Management Esmagulova N.D., Timohin D.V. (2019-02-06 — 2019-04-24)
10:15 — 11:50
Sem
Numerical Analysis Kamynin V.L.
12:45 — 14:20
Lec
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Maksimenko V.V.
14:30 — 16:05
Lec
Chemistry Kuchuk Z.S.
16:15 — 17:50
Sem
Physical Education (Elective Discipline)

Thursday

08:30 — 10:05
403
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
10:15 — 11:50
Sem
Linear Algebra. Volkov N.P.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Ignatov V.N.
14:00 — 16:00
14:30 — 16:05
Sem
Innovative Approaches to Economics and Management Esmagulova N.D., Popova G.I. (2019-02-07 — 2019-04-25)

Friday

08:30 — 11:50
Lab
General Physics (Molecular Physics and Principles of Statistical Thermodynamics) Moroz A.N., Samedov V.V.
12:45 — 15:15
Sem
Descriptive Geometry Subgroup 1 Shabanov V.M.
Sem
Descriptive Geometry Subgroup 2 Koval A.S.
15:20 — 16:05
Lab
Descriptive Geometry Subgroup 1 Shabanov V.M.
Lab
Descriptive Geometry Subgroup 2 Koval A.S.

Saturday

08:30 — 10:05
325
Sem
English Language Komochkina E.A.
10:15 — 11:50
Sem
Numerical Analysis Kamynin V.L.
12:45 — 14:20
Lab
Informatics Kiselyov B.G.