Элективные курсы ИЯФиТ

Course Schedule, room B-201 Building B

Monday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-211 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-402 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-402 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-211 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-601 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-602 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-601 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-602 Soroka I.V.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-104 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-104 Hmelevskaya N.D.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-104 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-101 Petrov V.I.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-101 Valkov A.V.

Tuesday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-102 Petrov V.I.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-102 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-102 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-102 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-102 Hmelevskaya N.D.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-301 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-301 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-301 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-302 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-302 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-302 Nagovitsyna O.A.

Wednesday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-105 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-105 Hmelevskaya N.D.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-105 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 4 B18-105 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-101 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-101 Mindlina T.B.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-101 Lipanova N.V.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-163 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-163 Petrov V.I.
20:25 — 22:00

Thursday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-201 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-502 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-201 Zvonchevskaya M.F.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-502 Ananieva E.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-203 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-203 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-203 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-204 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-201 , S18-202 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-204 Valkov A.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-202 Hmelevskaya N.D.

Friday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-103 Hmelevskaya N.D.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-103 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 S18-103 Mesyats E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-103 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-103 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-103 Nagovitsyna O.A.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 S18-402 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 S18-402 Valkov A.V.
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-403 Lipanova N.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-403 Glagoleva M.A.

Saturday

12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 B18-202 Nagovitsyna O.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 B18-202 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 B18-202 Lipanova N.V.