Элективные курсы ИЯФиТ

Course Schedule, group B18-602

Monday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Soroka I.V.
12:45 — 14:20
Lec
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V.
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
16:15 — 17:50
Sem
PracticumProject Maksimkin A.I. (2018-09-03 — 2018-09-24)
PracticumProject Maksimkin A.I. (2018-10-01 — 2018-11-05)

Tuesday

08:30 — 10:05
Sem
Numerical Analysis Tischenko M.M.
10:15 — 11:50
Sem
Analytical Geometry Tischenko M.M.
12:45 — 14:20
406
Lec
Analytical Geometry Tischenko M.M.
14:30 — 16:05
Sem
Principles of the Humanities Gorohov V.F. (2018-09-04 — 2018-11-20)
16:15 — 17:50
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)

Wednesday

08:30 — 10:05
Lab
Informatics Kolobashkina L.V.
10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Klinduhov V.V.
12:10 — 13:45
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V. (2018-09-05 — 2018-12-05)
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V. (2018-12-12, 2018-12-19)
14:30 — 16:05
Sem
English Language Zhuravleva N.A.
16:15 — 17:50
402
Lec
Principles of the Humanities Novohatko I.M. (2018-09-05 — 2018-11-21)

Thursday

12:45 — 14:20
Lec
Numerical Analysis Klinduhov V.V.
14:30 — 16:05
16:15 — 17:50
Sem
History Myakinina N.P.

Friday

08:30 — 10:05
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V.
10:15 — 11:50
Sem
Numerical Analysis Tischenko M.M.
12:45 — 14:20
Sem
English Language Zhuravleva N.A.
14:30 — 16:05
Lec
Chemistry Ananieva E.A.
16:15 — 17:50
Sem
Physical Education (Elective Discipline)

Saturday

08:30 — 11:50
Lab
General Physics (Mechanics) Matyatina A.N., Muraviev-Smirnov S.S., Rostokin V.I.