Course Schedule, group B18-211

Monday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 Zhukova T.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Kuchuk Z.S.
Lab
General Physics (Mechanics) Mescherin B.N., Oblizina S.V.
12:45 — 14:20
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
14:30 — 16:05
403
Lec
Analytical Geometry Ivanova T.M.

Tuesday

08:30 — 10:05
403
Lec
Innovative Approaches to Economics and Management Grinberg R.S., Pimenova V.O. (2018-09-04 — 2018-11-20)
10:15 — 11:50
Lec
Chemistry Ananieva E.A.
12:45 — 14:20
Sem
Innovative Approaches to Economics and Management Grinberg R.S., Timohin D.V. (2018-09-04 — 2018-11-20)
14:30 — 16:05
Sem
Numerical Analysis Tischenko M.M.
16:15 — 17:50
403
Lec
Elect
Culturology Novohatko I.M. (2018-09-04 — 2018-11-20)
Reserved Dep. 30 Tischenko M.M. (2018-12-04, 2018-12-11, 2018-12-18)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)

Wednesday

08:30 — 10:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
10:15 — 11:50
Lec
General Physics (Mechanics) Zagaynov V.A.
12:10 — 13:45
Sem
History Avdyusheva E.A. (2018-09-05 — 2018-12-05)
12:45 — 14:20
Sem
History Avdyusheva E.A. (2018-12-12, 2018-12-19)
13:50 — 15:30
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V. (2018-09-05 — 2018-12-05)
14:30 — 16:05
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V. (2018-12-12, 2018-12-19)

Thursday

08:30 — 10:05
10:15 — 11:50
Sem
English Language Lykova O.V.

Friday

08:30 — 10:05
Sem
English Language Arhipova L.S.
10:15 — 11:50
Sem
General Physics (Mechanics) Maksimenko V.V.
12:45 — 14:20
Sem
Analytical Geometry Tischenko M.M. (2018-09-07 — 2018-11-23)
Sem
Analytical Geometry Tischenko M.M. (2018-11-30 — 2018-12-21)
13:00 — 16:00
402
Reserved Dep. 6 Maksimenko V.V., Zagaynov V.A. (2019-01-18)
14:30 — 16:05
Sem
Numerical Analysis Tischenko M.M.
16:15 — 17:50
402
Lec
History Shvets T.D.
Reserved Dep. 30 Tischenko M.M. (2018-12-07, 2018-12-14, 2018-12-21)
17:55 — 19:30
Reserved Dep. 19 Zvonchevskaya M.F. (2018-09-21 — 2018-12-21)

Saturday

08:30 — 10:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
12:45 — 14:20
Lab
Informatics Merkulov E.Y.