Course Schedule, group B18-301

Monday

10:15 — 11:50
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
12:45 — 14:20
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
14:30 — 16:05
403
Lec
Analytical Geometry Ivanova T.M.

Tuesday

10:15 — 11:50
Sem
Foreign Language Subgroup 2 Arhipova L.S.
325
Sem
Foreign Language Subgroup 1 Arhipova L.S.
12:45 — 16:05
Lab
Chemistry Subgroup 1 Ananieva E.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 3 Mesyats E.A.
Lab
General Physics (Mechanics) Ignatov V.N., Matronchik A.Y., Moroz A.N.
16:15 — 17:50
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Pyka T.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Pyka T.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)

Wednesday

08:30 — 10:05
Sem
Foreign Language Subgroup 1 Samuylik T.Y.
325
Sem
Foreign Language Subgroup 2 Korobova E.E.
10:15 — 11:50
Lec
General Physics (Mechanics) Zagaynov V.A.
12:35 — 14:10
Sem
General Physics (Mechanics) Grishkov V.E.
14:20 — 15:55
Sem
Analytical Geometry Prostokishin V.M.
16:15 — 17:50
402
Lec
Principles of the Humanities Novohatko I.M. (2018-09-05 — 2018-11-21)

Thursday

12:45 — 14:20
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P.
14:30 — 16:05
Sem
History Myakinina N.P.
16:15 — 17:50
Sem
Principles of the Humanities Shvets T.D. (2018-09-06 — 2018-11-22)
18:00 — 19:00
Reserved (2018-10-11 — 2018-12-27)

Friday

08:30 — 10:05
Sem
General Physics (Mechanics) Grishkov V.E. (2018-09-07 — 2018-11-16)
Sem
General Physics (Mechanics) Grishkov V.E. (2018-11-23 — 2018-12-21)
10:15 — 11:50
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-09-07 — 2018-11-16)
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-11-23 — 2018-12-21)
11:55 — 13:30
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
14:30 — 16:05
Lec
Chemistry Ananieva E.A.
16:15 — 17:50
402
Lec
History Shvets T.D.
17:55 — 19:30
Reserved Dep. 19 Zvonchevskaya M.F. (2018-09-21 — 2018-12-21)

Saturday

10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
12:45 — 14:20
Lab
Informatics Subgroup 1 Gustun O.N.
Lab
Informatics Subgroup 2 Kiselyov B.G.