Элективные курсы ИЯФиТ

Course Schedule, group S18-202

Monday

08:30 — 10:05
Sem
Analytical Geometry Ivanova T.M.
10:15 — 11:50
Lab
Informatics Kiselyov B.G.
12:45 — 14:20
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
14:30 — 16:05
403
Lec
Analytical Geometry Ivanova T.M.

Tuesday

08:30 — 10:05
403
Lec
Innovative Approaches to Economics and Management Grinberg R.S., Pimenova V.O. (2018-09-04 — 2018-11-20)
10:15 — 11:50
Lec
Chemistry Ananieva E.A.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Mechanics) Matyatina A.N.
14:30 — 16:05
Sem
History Shvets T.D.
16:15 — 17:50
Lab
Technology and Programming Languages Dovgopolaya E.A.

Wednesday

08:30 — 10:05
403
Lec
Psychology and Pedagogy Kirichenko A.V. (2018-09-05 — 2018-11-14)
10:15 — 11:50
Lec
General Physics (Mechanics) Zagaynov V.A.
12:45 — 14:20
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-09-05 — 2018-12-05)
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-12-12, 2018-12-19)
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)

Thursday

08:30 — 10:05
Sem
English Language Lykova O.V.
10:15 — 11:50
Sem
Innovative Approaches to Economics and Management Grinberg R.S., Popova G.I. (2018-09-06 — 2018-11-22)
12:45 — 16:05
Lab
General Physics (Mechanics) Ivanova N.A., Shmykova A.V., Voronov S.A.
Lab
Chemistry Subgroup 1 Glagoleva M.A.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Hmelevskaya N.D.

Friday

12:25 — 14:00
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-11-23 — 2018-12-07)
12:45 — 14:20
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-09-07 — 2018-11-16)
Sem
Numerical Analysis Fedoseev E.P. (2018-12-14, 2018-12-21)
14:30 — 16:05
Sem
Psychology and Pedagogy Kirichenko A.V. (2018-09-07 — 2018-11-23)
16:15 — 17:50
402
Lec
History Shvets T.D.

Saturday

08:30 — 10:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
10:15 — 11:50
403
Lec
Numerical Analysis Goryachev A.P.
12:45 — 14:20
Sem
English Language Agamova O.D.
14:30 — 16:05
Sem
General Physics (Mechanics) Matyatina A.N. (2018-09-01 — 2018-11-10)
Sem
General Physics (Mechanics) Matyatina A.N. (2018-11-17 — 2018-12-15)