Course Schedule, group B18-105

Monday

08:30 — 10:05
404
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
10:15 — 11:50
Sem
General Physics (Mechanics) Heymits M.D.
12:45 — 14:20
Sem
Numerical Analysis Ivanova T.M.
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
16:15 — 17:50
Sem
Analytical Geometry Guseva I.L.

Tuesday

10:15 — 11:50
Sem
Principles of the Humanities Gorohov V.F. (2018-09-04 — 2018-11-20)
12:45 — 14:20
Lec
Analytical Geometry Volkov N.P.
14:30 — 16:05
Sem
English Language Subgroup 2 Shushunova E.V. (2018-09-04 — 2018-11-20)
Sem
English Language Subgroup 1 Komochkina E.A.
Sem
English Language Subgroup 2 Shushunova E.V. (2018-11-27 — 2018-12-18)
16:15 — 17:50
403
Lec
Elect
Culturology Novohatko I.M. (2018-09-04 — 2018-11-20)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-04 — 2018-11-13)
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Dzhozefson P., Pyka T.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)
407
Lec
Elect
The History of Christian Thought Rok S., Shmaliy V.V. (2018-09-11 — 2018-11-20)

Wednesday

08:30 — 11:50
Lab
Chemistry Subgroup 1 Soroka I.V.
Lab
Chemistry Subgroup 2 Hmelevskaya N.D.
Lab
Chemistry Subgroup 3 Kuchuk Z.S.
Lab
Chemistry Subgroup 4 Nagovitsyna O.A.
12:45 — 14:20
Sem
English Language Subgroup 1 Kairsapova E.M.
Sem
English Language Subgroup 2 Samuylik T.Y.
14:30 — 16:05
Lec
Chemistry Kuchuk Z.S.
16:15 — 17:50
403
Lec
Principles of the Humanities Devyatov S.V., Gorohov V.F. (2018-09-05 — 2018-11-21)

Thursday

08:30 — 10:05
Lec
Numerical Analysis Leonov A.S.
10:15 — 11:50
Lab
Informatics
12:45 — 14:20
Lec
General Physics (Mechanics) Mescherin B.N.
14:30 — 16:05
Sem
PracticumProject 4 lessons

Friday

08:30 — 11:50
Lab
General Physics (Mechanics) Muraviev-Smirnov S.S., Shmaysner Y.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Mechanics) Heymits M.D.
13:00 — 16:00
Reserved Dep. 6 Heymits M.D., Mescherin B.N. (2019-01-25)
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
16:15 — 17:50
407
Lec
History Dubinina S.A.

Saturday

08:30 — 10:05
Sem
History Guskova A.O.
10:15 — 11:50
Sem
Numerical Analysis Ivanova T.M.