Course Schedule, group B18-504

Monday

10:15 — 11:50
403
Reserved Dep. 12 Babalova I.F. (2018-12-17)
11:55 — 13:30
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
14:30 — 16:05
Lab
Informatics (Principles of Programming) Subgroup 1 Chugunkov I.V. (2018-10-01 — 2018-12-17)
Lab
Informatics (Principles of Programming) Subgroup 2 Maksutov A.A. (2018-10-01 — 2018-12-17)
16:15 — 17:50
Sem
Informatics (Principles of Programming) Chugunkov I.V.

Tuesday

08:30 — 10:05
402
Lec
Differential Calculus Shvedenko S.V.
Sem
Differential Calculus Shvedenko S.V.
10:15 — 11:50
Sem
History Myakinina N.P.
12:45 — 16:05
Lab
Physics (Mechanics) 4 lessons Subgroup 1 Scherbachev O.V.
Lab
Physics (Mechanics) 4 lessons Subgroup 2 Scherbachev O.V.

Wednesday

08:30 — 10:05
Sem
Foreign Language Subgroup 1 Torgasheva E.V.
Sem
Foreign Language Subgroup 2 Agapova V.M.
10:15 — 11:50
Sem
Discrete Mathematics (Mathematical Logic) Gusev A.I. (2018-09-05 — 2018-11-21)
Sem
Discrete Mathematics (Mathematical Logic) Gusev A.I. (2018-11-28 — 2018-12-19)
12:45 — 14:20
Sem
Differential Calculus Shvedenko S.V.
14:30 — 16:05
401
Lec
Physics (Mechanics) Okorokov V.A.

Thursday

08:30 — 10:05
404
Lec
Discrete Mathematics (Mathematical Logic) Shapkin P.A.
10:15 — 11:50
Sem
Analytical Geometry Mihaylov V.D. (2018-09-06 — 2018-11-29)
Sem
Analytical Geometry Mihaylov V.D. (2018-12-06 — 2018-12-20)
12:45 — 14:20
402
Lec
Differential Calculus Shvedenko S.V.
14:30 — 16:05
Sem
Physics (Mechanics) Borisov S.N. (2018-09-06 — 2018-11-29)
Sem
Physics (Mechanics) Borisov S.N. (2018-12-06 — 2018-12-20)
16:15 — 17:50
401
Lec
Informatics (Principles of Programming) Babalova I.F. (2018-09-06 — 2018-11-22)
Reserved Dep. 52 Myakinina N.P. (2018-12-27)
17:55 — 19:30
Reserved Dep. 23 Bateev A.B. (2018-10-11 — 2018-12-20)

Friday

10:15 — 11:50
406
Lec
Analytical Geometry Trifonenkov V.P.
12:45 — 14:20
Sem
Foreign Language Subgroup 1 Shushunova E.V.
Sem
Physical Education (Elective Discipline) Subgroup 2
14:30 — 16:05
Sem
Foreign Language Subgroup 2 Polyakova E.I.
Sem
Physical Education (Elective Discipline) Subgroup 1
16:15 — 17:50
406
Lec
History Myakinina N.P.