Course Schedule, room V-106 Building V

Monday

10:15 — 11:50
Lab
Methods of experimental results processing M18-162 Roganov E.A.
14:30 — 16:05
Lab
Methods of experimental results processing M18-164 , M18-166 Roganov E.A.
16:15 — 17:50
Lec
Methods of experimental results processing M18-S81 , M18-S82 , M18-S83 Roganov E.A. (2019-04-01)
Lec
M18-S83 Merinov I.G. (2019-04-08)
17:55 — 19:30
Sem
Methods of experimental results processing M18-S81 , M18-S82 , M18-S83 Roganov E.A. (2019-04-01)
Sem
M18-S83 Merinov I.G. (2019-04-08)

Tuesday

08:30 — 10:05
Lab
Technology and Programming Languages (Electronics) S18-401 Savchenkov D.V.
10:15 — 11:50
Sem
Programming B18-702 Roganova N.A.
11:55 — 13:30
Lec
Computer Technology M18-113 Podlivaev A.I.
Lab
Methods of experimental results processing M18-113 Roganova N.A.
13:35 — 15:15
Sem
Computer Technology M18-113 Podlivaev A.I.
16:15 — 18:40
Sem
Simulation and Data Processing Software B17-202 , B17-212 , B17-292 Marenkov E.D.
18:45 — 20:20
Lec
Reengineering of Information Systems B15-V01 , B16-V72 Kupriyanov D.Y. (2019-02-05 — 2019-02-26)
Lec
Reengineering of Information Systems B15-V01 , B16-V72 Kupriyanov D.Y. (2019-03-05 — 2019-03-26)
Sem
Reengineering of Information Systems B15-V01 , B16-V72 Kupriyanov D.Y. (2019-04-02 — 2019-05-14)
20:25 — 22:00
Lab
Informatics B18-V01 Budkin V.A.

Wednesday

10:15 — 11:50
Lab
Methods of experimental results processing M18-164 , M18-166 Roganov E.A.
12:45 — 14:20
Sem
Introduction to Nuclear Physics B16-101 Arhangelskaya I.V.
Sem
PracticumProject B17-212 Shashkov Y.V.
14:30 — 16:05
Lec
Modern Programming Languages (C++) B16-102 , B16-104 Smirnov S.Y.
16:15 — 17:50
Sem
Modern Programming Languages (C++) B16-102 , B16-104 Smirnov S.Y.
Lab
Modern Programming Languages (C++) B16-102 , B16-104 Smirnov S.Y.

Thursday

10:15 — 11:50
Lab
Methods of experimental results processing M18-162 Roganov E.A.
12:45 — 14:20
Lec
Software and Methods for Neuron-physics Calculations M18-S82 Ternovyh M.Y. (2019-04-11)
14:30 — 16:05
Lab
Programming B18-702 Roganova N.A.
16:15 — 17:50
Sem
M18-S83 Merinov I.G. (2019-04-04)

Friday

08:30 — 10:05
Lec
Methods of experimental results processing M18-S81 , M18-S82 , M18-S83 Roganov E.A. (2019-04-05)
Lec
M18-S83 Merinov I.G. (2019-04-12)
10:15 — 11:50
Sem
Methods of experimental results processing M18-S81 , M18-S82 , M18-S83 Roganov E.A. (2019-04-05)
11:05 — 12:40
Reserved S14-202 Aleksandrov A.I. (2019-03-08 — 2019-03-29)
12:45 — 14:20
Lab
Methods of experimental results processing M18-113 Roganova N.A.
14:30 — 16:05
Lab
Methods of experimental results processing M18-102 Aleksandrov A.I.
16:15 — 17:50
Lab
Methods of experimental results processing M18-102 Aleksandrov A.I.
18:45 — 21:10
Sem
Business Evaluation and Value-Dased Management M17-701 Vinokurova T.K. (2019-03-22)

Saturday

10:00 — 12:40
Reserved (2019-04-13)
10:15 — 11:50
Lab
Development and Operation of Cryptographic Infrastructure M17-507 Smirnov P.V. (2019-02-09 — 2019-03-30)
12:45 — 14:20
Sem
Numerical Methods B16-101 , B16-105 Chmyhov M.A.
14:30 — 16:05
Sem
Numerical Methods B16-402 Chmyhov M.A.
16:15 — 17:50
Lab
Informatics Subgroup 1 B18-301 Gustun O.N.