Элективные курсы ИЯФиТ

Course Schedule, group B18-503

Monday

09:20 — 11:50
Sem
Engineering Drawing Subgroup 1 Scherbakov V.V.
Sem
Engineering Drawing Subgroup 2 Koval A.S.
12:45 — 14:20
Sem
Molecular Physics, Thermodynamics and Electrostatics Michulis K.
14:30 — 16:05
Sem
Integral Calculus and Functions of Several Variables Trifonenkov V.P.

Tuesday

12:45 — 14:20
Lec
Integral Calculus and Functions of Several Variables Shvedenko S.V.
14:30 — 16:05
401
Lec
Programming (Algorithms and Data Structures) Shustova L.I.
16:15 — 17:50
408
Lec
Elect
Culture and History of Religions Beglov A.L., Kitsenko N. (2019-02-05 — 2019-04-23)
Lec
Elect
History of Christian Thought Friz G., Shmaliy V.V. (2019-02-05 — 2019-04-23)

Wednesday

08:30 — 10:05
Lec
Programming (Algorithms and Data Structures) Shustova L.I.
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 1 Shustova L.I.
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 2 Skitev A.A.
10:15 — 11:50
Sem
Integral Calculus and Functions of Several Variables Trifonenkov V.P.
11:55 — 13:30
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
14:30 — 16:05
Sem
Foreign Language Shushunova E.V.
16:15 — 17:50
Lec
Principles of the Humanities Novohatko I.M., Shvets T.D. (2019-02-06 — 2019-04-24)

Thursday

10:15 — 11:50
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 1 Shustova L.I.
12:45 — 14:20
401
Lec
Molecular Physics, Thermodynamics and Electrostatics Hramchenkov D.V.
14:30 — 16:05
Sem
Principles of the Humanities Makedonskaya V.A. (2019-02-07 — 2019-04-25)

Friday

08:30 — 10:05
407
Lec
Integral Calculus and Functions of Several Variables Shvedenko S.V.
Sem
Foreign Language Agamova O.D.
10:15 — 11:50
Sem
Systems of Linear Algebraic Equations Radomskiy A.O. (2019-02-08 — 2019-03-01)
Sem
Systems of Linear Algebraic Equations Radomskiy A.O. (2019-03-08 — 2019-03-22)
Sem
Systems of Linear Algebraic Equations Radomskiy A.O. (2019-04-05 — 2019-05-17)
Sem
Systems of Linear Algebraic Equations Radomskiy A.O. (2019-03-15 — 2019-05-10)
12:45 — 14:20
Lec
Systems of Linear Algebraic Equations Trifonenkov V.P.
14:30 — 16:05
Sem
Physical Education (Elective Discipline) (2019-02-08 — 2019-04-26)
Sem
Physical Education (2019-05-03 — 2019-05-17)

Saturday

08:30 — 11:50
Lab
Molecular Physics, Thermodynamics and Electrostatics 4 lessons Klyachin N.A., Koshelkin A.V.
12:45 — 15:15
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 2 Skitev A.A. (2019-03-02 — 2019-05-04)