Course Schedule, group B17-102

Monday

09:20 — 11:50
Sem
Engineering Drawing and Computer Graphics Subgroup 1 Molodtsov K.I.
Sem
Engineering Drawing and Computer Graphics Subgroup 2 Scherbakov V.V.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Electricity and Magnetism) Hangulyan E.V. (2018-09-03 — 2018-11-19)
Sem
General Physics (Electricity and Magnetism) Hangulyan E.V. (2018-11-26 — 2018-12-17)
14:30 — 16:05
Sem
Vector and Tensor Analysis Gordeev Y.N. (2018-09-03 — 2018-11-19)
407
Sem
Vector and Tensor Analysis Gordeev Y.N. (2018-11-26 — 2018-12-17)
16:15 — 17:50
Lab
Strength of Materials Subgroup 1 Osintsev A.V.

Tuesday

08:30 — 10:05
Lab
Strength of Materials Subgroup 2 Osintsev A.V.
10:15 — 11:50
408
Lec
Ordinary Differential Equations Sandakov E.B.
12:45 — 14:20
407
Lec
Strength of Materials Goltsev V.Y.
14:30 — 16:05
Sem
Ordinary Differential Equations Sumin E.V.
16:15 — 17:50
Sem
English Language Subgroup 1 Polyakova E.I.
Sem
English Language Subgroup 2 Andrianova S.V.

Wednesday

08:30 — 10:05
Sem
Physical Education (2018-09-05 — 2018-09-26)
Sem
Physical Education (Elective Discipline) (2018-10-03 — 2018-12-19)
10:15 — 11:50
402
Lec
Vector and Tensor Analysis Miroshin N.V.
12:45 — 14:20
Sem
General Physics (Electricity and Magnetism) Hangulyan E.V. (2018-09-05 — 2018-11-14)
405
Sem
General Physics (Electricity and Magnetism) Hangulyan E.V. (2018-11-28 — 2018-12-12)
Sem
General Physics (Electricity and Magnetism) Hangulyan E.V. (2018-11-21 — 2018-12-19)
14:30 — 16:05
Lab
Engineering Drawing and Computer Graphics Subgroup 1 Molodtsov K.I.
Lab
Engineering Drawing and Computer Graphics Subgroup 2 Kochetov M.A.
Sem
Strength of Materials Goltsev V.Y.
16:15 — 17:50
406
Lec
Philosophy Mironova N.B. (2018-09-05 — 2018-11-21)

Thursday

08:30 — 10:05
Lec
General Physics (Electricity and Magnetism) Fedorov V.F.
10:15 — 11:50
402
Lec
Ordinary Differential Equations Sandakov E.B.
12:45 — 14:20
Sem
Philosophy Dvurechenskaya T.A. (2018-09-06 — 2018-11-22)
14:30 — 16:05
Sem
Vector and Tensor Analysis Gordeev Y.N. (2018-09-06 — 2018-11-15)
404
Sem
Vector and Tensor Analysis Gordeev Y.N. (2018-11-22 — 2018-12-20)

Friday

08:30 — 10:05
Sem
Ordinary Differential Equations Sumin E.V.
10:15 — 11:50
Sem
PracticumProject Grehov A.M.
12:45 — 16:05
Lab
General Physics (Electricity and Magnetism) Ligidov A.Z., Oblizina S.V.

Saturday

08:30 — 10:05
Sem
English Language Subgroup 1 Ivanova E.G.
Sem
English Language Subgroup 2 Hachaturova E.G.
10:15 — 11:50
402
Lec
Vector and Tensor Analysis Miroshin N.V.
11:55 — 13:30
Sem
Physical Education (Elective Discipline)

Sunday

13:00 — 16:00
Reserved Dep. 6 Fedorov V.F., Hangulyan E.V., Ligidov A.Z. (2019-01-13)