V-204b. Exam Schedule Building V

Mon, 20 May, 09:20 — 11:00
Test
Artificial Intelegence and Neural Network M18-SH01, M18-SH04 Starkov S.O.
Tue, 21 May, 09:00 — 12:00
Att
Databases (Theoretical and Practical Basis) B16-513 Tarakanov O.V., Prokofiev A.O.
Tue, 21 May, 12:00 — 15:00
Att
Information Security Management M18-517 Shustova L.I., Dyumin A.A.
Tue, 21 May, 15:00 — 18:00
Att
Intelligent Systems M18-512 Chepin E.V., Kudryavtsev K.Y.
Tue, 21 May, 18:00 — 21:00
Att
Intelligent Systems M18-502, M18-522 Dyumin A.A.
Wed, 22 May, 09:00 — 12:00
Att
Programming (Algorithms and Data Structures) B18-503 Shustova L.I., Skitev A.A.
Wed, 22 May, 12:00 — 15:00
Att
Programming (Algorithms and Data Structures) B18-513 Maksutov A.A., Dyumin A.A.
Wed, 22 May, 18:00 — 21:00
Att
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 2 B17-V71 Shevchenko N.A.
Thu, 23 May, 12:00 — 15:00
Att
Databases (Theoretical and Practical Basis) B16-503 Silnov D.S., Shustova L.I.
Thu, 23 May, 15:00 — 18:00
Att
Programming (Algorithms and Data Structures) S18-501 Shevchenko N.A.
Thu, 23 May, 18:00 — 21:00
Att
Programming of Network Applications B16-V71, B16-V75 Fedorova N.O.
Fri, 24 May, 09:00 — 12:00
Test
Programming (Algorithms and Data Structures) B18-565 Tarakanov O.V., Shevchenko N.A.
Fri, 24 May, 12:00 — 15:00
Att
Computer Networks and Telecommunications B16-513 Maksutov A.A., Zareshin S.V.
Fri, 24 May, 12:00 — 15:00
Att
Computer Networks and Telecommunications B16-503 Dyumin A.A.
Fri, 24 May, 15:00 — 18:00
Test
Optimization Methods M18-502, M18-522 Lyubomudrov A.A.
Fri, 24 May, 18:00 — 22:00
Test
Optimization Methods M18-512 Lyubomudrov A.A.
Sat, 25 May, 09:00 — 12:00
Att
Hybrid Supercomputer Technologies M18-512, M18-522 Rovnyagin M.M.
Mon, 27 May, 17:55 — 19:30
Att
Intelligent Systems M18-SH01, M18-SH03, M18-SH04 Golitsyna O.L., Dyumin A.A.
Tue, 04 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Logical Functional Modeling and Automation Design B16-V75 Yohin M.N., Skitev A.A.
Wed, 05 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Logical Functional Modeling and Automation Design B16-V74 Yohin M.N., Skitev A.A.
Thu, 06 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Logical Functional Modeling and Automation Design B16-V71 Yohin M.N.
Mon, 10 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Electrician, Electronic Engineering and Circuitry (Circuitry). B17-V72 Yadykin I.M., Novikov G.G.
Tue, 11 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Electrician, Electronic Engineering and Circuitry (Circuitry). B17-V71 Yadykin I.M., Novikov G.G.
Fri, 14 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Intelligent Systems M18-SH01 Golitsyna O.L., Dyumin A.A.
Sat, 15 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Hybrid Supercomputer Technologies M18-512, M18-522 Rovnyagin M.M.
Thu, 20 Jun, 15:00 — 17:00
Reserved Dep. 12 M18-517 Shustova L.I.
Thu, 20 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Electrician, Electronic Engineering and Circuitry (Circuitry). M18-512 Skitev A.A., Yadykin I.M.
Mon, 24 Jun, 18:00 — 22:00
Reserved Dep. 12 B16-V71 , B16-V74 , B16-V75 Ovcharenko E.S., Fedorova N.O.
Tue, 25 Jun, 18:00 — 22:00
Exam
Programming of Network Applications B16-V71, B16-V74, B16-V75 Fedorova N.O., Ovcharenko E.S.