Элективные курсы ИЯФиТ

Exams for group M18-117

Thu, 16 May, 12:45 — 14:20
Test
English Language (Technological Terminology ) Subgroup 1 Selezneva T.V.
Thu, 16 May, 12:45 — 14:20
323
Test
English Language (Technological Terminology ) Subgroup 2 Tischenko V.V.
Mon, 20 May, 10:15 — 11:50
Att
Elect
Reliability of Tech Systems Plotnikov A.S., Morozov E.M.
Mon, 20 May, 10:15 — 11:50
Att
Elect
Tyupina E.A.
Mon, 20 May, 11:55 — 13:30
Att
Elect
Tyupina E.A.
Tue, 21 May, 11:55 — 13:30
Test
Principles of Design and Engineering Calculations for Nuclear Power Plants Lavruhin A.A.
Tue, 21 May, 13:35 — 15:15
Test
Elect
Economics of Nuclear Fuel Cycle Subbotin S.A.
Wed, 22 May, 11:55 — 13:30
Att
Elect
Parallel Algorithms Polyakov S.V., Bagdasarov G.A.
Wed, 22 May, 14:30 — 16:05
Att
Elect
Numerical Hydrodynamics and Thermal Physics Gasilov V.A., Boldarev A.S.
Thu, 23 May, 10:15 — 11:50
Test
Principles of Information Security Malyuk A.A.
Thu, 23 May, 11:55 — 13:30
Test
Methods of experimental data processing Soldatov A.A.
Fri, 24 May, 10:15 — 11:50
Att
Elect
Intelligent Systems Sboev A.G.
Fri, 24 May, 12:45 — 17:00
Test
Elect
Strength Engineering Analysis: Methods and Tools Zingerman K.M.
Sat, 25 May, 08:30 — 10:05
Att
Elect
Scientific Principles of Nuclear Power Lavruhin A.A.
Sat, 25 May, 10:15 — 11:00
Test
Academic (Research) Practice Pershukov V.A., Lavruhin A.A.
Sat, 25 May, 11:55 — 13:30
Att
Elect
Neutronics of Fast Reactor Cores and Closed Nuclear Fuel Cycle Homyakov Y.S.
Sat, 25 May, 13:35 — 15:15
Test
Elect
Professional Practice (Academic Research on Computer Engineering Design) Soldatov A.A., Ivanov Y.B.
Sat, 25 May, 13:35 — 15:15
Test
Elect
Professional Practice (Academic Research on Technologies of Closed Nuclear Fuel Cycle) Lavruhin A.A., Pershukov V.A.
Wed, 05 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Neutronics of Fast Reactor Cores and Closed Nuclear Fuel Cycle Homyakov Y.S.
Wed, 05 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Parallel Algorithms Bagdasarov G.A., Polyakov S.V.
Mon, 10 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Reliability of Tech Systems Plotnikov A.S., Morozov E.M.
Mon, 10 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Tyupina E.A.
Fri, 14 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Intelligent Systems Sboev A.G.
Fri, 14 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Tyupina E.A.
Wed, 19 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Numerical Hydrodynamics and Thermal Physics Gasilov V.A., Boldarev A.S.
Wed, 19 Jun, 09:00 — 13:00
Exam
Elect
Scientific Principles of Nuclear Power Lavruhin A.A.