Course Schedule, room V-204b Building V

Monday

12:45 — 14:20
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) S18-501 Shevchenko N.A.
16:15 — 17:50
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 1 B18-513 Dyumin A.A.
18:00 — 22:00
Reserved Dep. 12 B16-V71 , B16-V74 , B16-V75 Fedorova N.O., Ovcharenko E.S. (2019-06-24)

Tuesday

08:30 — 10:05
Lab
Databases (Theoretical and Practical Basis) Subgroup 1 B16-513 Prokofiev A.O.
Lab
Databases (Theoretical and Practical Basis) Subgroup 2 B16-513 Tarakanov O.V.
11:55 — 14:20
Lec
Information Security Management M18-517 Dyumin A.A., Shustova L.I. (2019-02-05 — 2019-03-05)
Sem
Information Security Management M18-517 Dyumin A.A., Shustova L.I. (2019-03-12 — 2019-05-14)
18:45 — 21:10
Lab
Intelligent Systems M18-522 Dyumin A.A. (2019-02-19 — 2019-04-16)

Wednesday

14:30 — 16:05
Lab
Databases (Theoretical and Practical Basis) Subgroup 1 B16-503 Shustova L.I.
18:45 — 20:20
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 2 B17-V02 , B17-V71 Shevchenko N.A.
20:25 — 22:00
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 1 B17-V72 Shevchenko N.A.

Thursday

10:15 — 11:50
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) Subgroup 1 B18-503 Shustova L.I.
15:00 — 17:00
Reserved Dep. 12 M18-517 Shustova L.I. (2019-06-20)
16:15 — 17:50
Lab
Programming (Algorithms and Data Structures) S18-501 Shevchenko N.A.
18:45 — 22:00
Lab
Programming of Network Applications Subgroup 1 B16-V74 Ovcharenko E.S.

Friday

14:30 — 17:00
Lab
Computer Networks and Telecommunications Subgroup 1 B16-503 Maksutov A.A.
18:45 — 22:00
Lab
Programming of Network Applications B16-V71 Fedorova N.O.

Saturday

10:15 — 11:00
Lec
Hybrid Supercomputer Technologies M18-512 , M18-522 Rovnyagin M.M.
11:05 — 11:50
Sem
Hybrid Supercomputer Technologies M18-512 , M18-522 Rovnyagin M.M.
11:55 — 12:40
Lab
Hybrid Supercomputer Technologies M18-512 , M18-522 Rovnyagin M.M.
12:45 — 15:15
Lab
Computer Networks and Telecommunications Subgroup 1 B16-513 Maksutov A.A.