Course Schedule, group M17-801

Monday

14:30 — 16:05
Sem
Elect
German Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Ruzhitskaya E.A.
16:15 — 17:50
Lec
Issues of National Security Morozov E.M.
Sem
Issues of National Security Morozov E.M.
17:55 — 19:30
Sem
Elect
Spanish Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Sinyavskiy A.A.
Sem
Elect
Chinese Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Kozidubova E.V.

Tuesday

08:30 — 10:05
Lec
Opt
Military Training (2018-09-04 — 2018-12-18)
10:15 — 16:05
Sem
Opt
Military Training (2018-09-04 — 2018-12-18)

Wednesday

11:05 — 14:20
Sem
English for Specific Purposes: Public Relations) Subgroup 2 Kutsenko K.V.
Sem
English for Specific Purposes: Public Relations) Subgroup 3 Kutsenko K.V.
14:30 — 16:05
Lec
English for Specific Purposes: Public Relations) Kutsenko K.V.
16:15 — 17:50
Sem
International Practices in Risk Management Galin I.Y.
17:55 — 18:40
Lec
International Practices in Risk Management Galin I.Y.

Thursday

11:05 — 14:20
Sem
Elect
Russian As a Foreign Language Sitsyna-Kudryavtseva A.N.
14:30 — 16:05
Pr
Elect
Professional Practice (Academic Research Work on Competitive Systems Analysis) Cherkasskiy A.I., Ionkina K.V., Onykiy B.N., Tretyakov E.S.
Pr
Elect
Professional Practice (Academic Research on International Scientific and Technological Cooperation) Koldobskiy A.B., Suslina I.V.
16:15 — 17:50
Sem
Diplomacy and Modern Diplomatic System Morozov E.M.
17:55 — 19:30
Sem
Elect
Chinese Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Kozidubova E.V.
Sem
Elect
German Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Ruzhitskaya E.A.
Sem
Elect
French Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Korolyova E.N.

Friday

11:55 — 13:30
Sem
English for Specific Purposes: Public Relations) Subgroup 1 Kutsenko K.V.
14:30 — 16:05
Pr
Academic (Research) Practice Koldobskiy A.B., Suslina I.V.
14:30 — 17:50
Pr
Elect
Professional Practice (Academic Research Work on Competitive Systems Analysis) Cherkasskiy A.I., Ionkina K.V., Onykiy B.N., Tretyakov E.S.
Pr
Elect
Professional Practice (Academic Research on International Scientific and Technological Cooperation) Koldobskiy A.B., Suslina I.V.

Saturday

16:15 — 17:50
Sem
Elect
Spanish Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Sinyavskiy A.A.
Sem
Elect
French Language (1st, 2nd, 3rd Semesters) Korolyova E.N.