Group Schedule
Group Schedule
Teaching Staff Schedule
Room Assignment
Course Schedule, group B23-206
Институт ядерной физики и технологий НИЯУ МИФИ
НИЯУ МИФИ
Spring semester of 2023/2024 academic year
Group Schedule
B23-206
Course Schedule
Exams
All weeks
Odd week
Even week
Today
Current week
May 13, 2024 — May 19, 2024
14th week
Monday, 13 May 2024
08:30 — 10:05
V-103
Sem
Ivanov O.A.
10:15 — 11:50
V-103
Lab
Ivanov O.A.
12:45 — 14:20
dep.15/2
Sem
Physical Education (Elective Discipline)
Tuesday, 14 May 2024
08:30 — 10:05
B-218
Sem
Linear Algebra.
Baskakov A.V.
10:15 — 11:50
B-304
Lec
Chemistry
Kuchuk Z.S.
11:55 — 13:30
V-417
Sem
Elect
Olchak A.S.
K-210
Sem
Elect
Muraviev-Smirnov S.S.
K-415
Sem
Elect
Koshelkin A.V.
14:30 — 16:05
A-100
Lec
Linear Algebra.
Baskakov A.V.
17:55 — 19:30
B-304
Reserved
Dep. 19
Kuchuk Z.S.
(2024-02-13 — 2024-05-21)
15th week
Wednesday, 15 May 2024
08:30 — 10:05
B-100
Lec
Elect
Olchak A.S.
A-100
Lec
Elect
Kalashnikov N.P.
A-304
Lec
Elect
Koshelkin A.V.
10:15 — 11:50
A-100
Lec
Numerical Analysis
Kostin A.B.
11:55 — 13:30
B-201
Lab
Chemistry
Subgroup 1
Scherbina N.A.
B-202
Lab
Chemistry
Subgroup 2
Kuchuk Z.S.
14:30 — 16:05
A-210
Sem
English Language
1-N-1
Ovsyannikova O.N.
B-301
Sem
English Language
1-N-2
Stroilova A.G.
B-403
Sem
English Language
1-N-3
Abdullova G.R.
16:15 — 17:50
NLK-373
Sem
Elect
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Soloviev A.
,
Tolstov M.S.
NLK-469
Sem
Elect
Lyahova Y.S.
,
Vaytonis V.V.
NLK-3.101
Reserved
Dep. 412
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Soloviev A.
,
Tolstov M.S.
(2024-02-07 — 2024-05-15)
NLK-3.102
Reserved
Dep. 412
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Soloviev A.
,
Tolstov M.S.
(2024-02-07 — 2024-05-15)
NLK-366
Reserved
Dep. 412
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Soloviev A.
,
Tolstov M.S.
(2024-02-07 — 2024-05-15)
NLK-2.99
Reserved
Dep. 412
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Soloviev A.
,
Tolstov M.S.
(2024-02-07 — 2024-05-15)
NLK-373
Test
Elect
Chmyhov M.A.
,
Klimanov S.G.
,
Prishvitsyn A.S.
,
Tolstov M.S.
(2024-05-15)
NLK-469
Test
Elect
Lyahova Y.S.
,
Vaytonis V.V.
(2024-05-15)
17:55 — 19:30
405
Reserved
Dep. 6
(2024-03-13 — 2024-05-15)
Thursday, 16 May 2024
08:30 — 10:05
A-100
Lec
Numerical Analysis
Kostin A.B.
10:15 — 11:50
K-305
Sem
Numerical Analysis
Dovgiy A.A.
11:55 — 13:30
V-119
Lab
Elect
Informatics
Modyaev A.D.
V-117
Lab
Elect
Gustun O.N.
14:30 — 16:05
dep.15/2
Sem
Physical Education
17:55 — 19:30
A-100
Test
Opt
Kravchenko A.V.
(2024-05-16)
Friday, 17 May 2024
08:30 — 10:05
T-107
Sem
Elect
Olchak A.S.
K-306
Sem
Elect
Muraviev-Smirnov S.S.
T-102
Sem
Elect
Koshelkin A.V.
10:15 — 11:50
A-308
Sem
English Language
1-N-1
Egorova I.V.
B-401
Sem
English Language
1-N-2
Trebuschuk I.S.
B-212
Sem
English Language
1-N-3
Zamyatina I.P.
A-308
Test
English Language
1-N-1
Egorova I.V.
(2024-05-17)
B-401
Test
English Language
1-N-2
Trebuschuk I.S.
(2024-05-17)
B-212
Test
English Language
1-N-3
Zamyatina I.P.
(2024-05-17)
11:55 — 13:30
B-221
Sem
Tretyakov O.V.
B-221
Tretyakov O.V.
(2024-05-17)