Room Assignment
Group Schedule
Teaching Staff Schedule
Room Assignment
Course Schedule, room 323
Building G
Autumn semester of 2024/2025 academic year
Room Assignment
323
All weeks
Odd week
Even week
Today
Current week
Printable version
Monday
08:30 — 10:05
Sem
Foreign Language
B24-901
Zhuravleva N.A.
10:15 — 11:50
Sem
Foreign Language
Subgroup 3
B24-103
,
B24-106
,
B24-107
Tischenko V.V.
11:55 — 13:30
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-603
Sapronova E.V.
14:30 — 16:05
Sem
English Language
B23-614
Andrianova S.V.
16:15 — 17:50
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-102
Samuylik T.Y.
Tuesday
08:30 — 10:05
Sem
English Language; Foreign Language
Subgroup 3
S24-101
,
S24-114
Ivanova E.G.
10:15 — 11:50
Sem
Foreign Language
B24-261
,
B24-265
,
B24-361
Ivanova E.G.
11:55 — 13:30
Sem
Foreign Language
B24-563
,
B24-564
,
B24-763
Dedova A.A.
14:30 — 16:05
Sem
English Language; Foreign Language
B23-763
,
S23-761
,
S23-762
Monina O.V.
16:15 — 17:50
Sem
Foreign Language (Special Course); Technical English
Subgroup 1
M24-110
,
M24-302
,
M24-312
Hachaturova E.G.
Wednesday
10:15 — 11:50
Sem
Foreign Language
B24-611
Zhuravleva N.A.
11:55 — 13:30
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-105
Makarova A.A.
14:30 — 16:05
Sem
English Language
Subgroup 1
S24-401
,
S24-402
Polyakova E.I.
16:15 — 17:50
Sem
Foreign Language
B24-161
,
B24-163
,
B24-167
Kurnaev A.A.
18:45 — 20:20
Sem
Foreign language (elective German, Spanish, French); Foreign language (optional German, Spanish)
B21-701
,
S21-701
,
S21-711
Ruzhitskaya E.A.
Thursday
08:30 — 10:05
Sem
Foreign Language
B24-261
,
B24-265
Kulieva N.M.
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-105
Trebuschuk I.S.
10:15 — 11:50
Sem
English Language
S23-712
Sapronova E.V.
11:55 — 13:30
Sem
Foreign Language
B24-361
,
B24-563
,
B24-565
Andrianova S.V.
14:30 — 16:05
Sem
English Language; Foreign Language
Subgroup 2
S23-101
,
S23-103
Andrianova S.V.
16:15 — 17:50
Sem
Technical English
M24-109
Zhavoronkova D.G.
Friday
08:30 — 10:05
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-201
,
B24-211
,
B24-221
Samuylik T.Y.
Sem
Foreign Language
Subgroup 1
B24-205
,
B24-215
Kovrigina I.A.
10:15 — 11:50
Sem
Foreign Language
Subgroup 2
B24-301
,
B24-311
,
B24-402
Zarudneva K.V.
11:55 — 13:30
Sem
English Language
Subgroup 2
S24-401
,
S24-402
Ivanova E.G.
14:30 — 16:05
Sem
Foreign Language
B23-302
Vasilieva N.L.
16:15 — 17:50
Sem
Foreign Language
B23-505
Polyakova E.I.
Saturday
08:30 — 10:05
Sem
English Language: Speaking Practice
S21-712
Dedova A.A.
11:55 — 13:30
Sem
Principles of Professional Communication in a Foreign Language
B22-604
Fedorova M.A.
14:30 — 16:05
Sem
Principles of Professional Communication in a Foreign Language
Subgroup 2
S22-103
Stepanova A.B.